دسته بندی کالاها
 
 

ماده پیشرفته سان اکسید روی

ایران, یزد
 
 
 
  • درباره محصول
  • جزئیات محصول
  • اطلاعات شرکت

این شرکت با اتکا به نیروهای جوان و خلاق خود توانسته مواد معدنی پیشرفته ای تولید کند که علاوه بر کارایی و کیفیت ممتاز می توانند سبب کاهش قیمت تمام شده برای مصرف کنندگان شود. از جمله این مواد، ماده پیشرفته ی سان اکسید روی است که برای اولین بار و به کمک فرآیندهای نانو تولید شده است. این ماده سنتزی و جدید، پودری معدنی و سفید رنگ از زیر مجموعه ی زینک سیلیکات ها (Willemite) می باشد.
از قابلیت های کاربردی سان اکسیدروی این است که می تواند به عنوان جایگزین یا مکمل ترکیباتی که نیاز به سفیدی، براقیت و جذب آب پایین دارند، استفاده شود. همچنین قابلیت کاربرد به صورت مکمل اکسید روی را دارا می باشد. این ماده هم اکنون در صنعت لعاب و کاشی سرامیک به عنوان مکمل اکسید روی استفاده می شود و ویژگی های مشابه اکسیدروی مانند سفیدی و براقیت را در لعاب ایجاد می کند.

 
 
 
 
 
 

بهین نانو ذرات پارس (یزد)

بهترین و منتخب بهترین ها
شرکت بهین نانو ذرات پارس با هدف تحقیق، توسعه و تولید نانو مواد و مواد پیشرفته دیگر در سال 1396 شروع به فعالیت نموده و تاکنون گام های موفقیت آمیزی در این مسیر برداشته است که می توان به تولید نانو اکسیدهای فلزی و همچنین مواد پیشرفته ی معدنی اشاره کرد. کسب تأییدیه های صنعتی، مجوز دانش بنیان، مجوز فناوری و گواهینامه های آزمایشی نانومقیاس از دیگر دستاوردهای این شرکت می باشد.
   برای مشاهده ی اطلاعات وارد شوید یا ثبت‌نام کنید
  برای مشاهده ی اطلاعات وارد شوید یا ثبت‌نام کنید
   برای مشاهده ی اطلاعات وارد شوید یا ثبت‌نام کنید
  برای مشاهده ی اطلاعات وارد شوید یا ثبت‌نام کنید

درخواست قیمت

نوع فایل : PDF,DOC,DOCX,ZIP,RAR,GIF,JPG,PNG
حداكثر حجم : 2 مگابایت

محصولات مشابه

دیدگاه کاربران