دسته بندی کالاها
 
 

دستگاه تزریق پلاستیک ایستاده (Vertical) ایزومی

نکو بهینه ماشین - NBM (سهامی خاص)
ایران, تهران
مذاکره با مشتری
1 دستگاه
مذاکره با مشتری
 
 
  • درباره محصول
  • جزئیات محصول
  • اطلاعات شرکت

دستگاه تزریق پلاستیک ایستاده (Vertical):
حذف فرآیند تولید ثانویه و مرحله مونتاژ بعدی (تولید قطعه نهایی در یک مرحله)
ضد آب بودن قطعه تولید شده
حذف مرحله پیوند در فرآیند ساخت که موجب افزایش قابلیت اطمینان قطعه تولید شده می‌شود.
بخش‌های تشکیل دهنده قطعه نهایی، هماهنگی مونتاژی خوبی را ایجاد کرده و از شل شدن قطعات جلوگیری می‌کند. همچنین محصول نهایی مقاومت بالاتری در برابر ارتعاش و شوک خواهد داشت.
بهبود مقاومت سازه‌ای قطعات در روش قالبگیری
انعطاف‌پذیری در طراحی و بکارگیری از ساختار چند ماده‌ای
دستگاه ایستاده متمایز از دستگاه تزریق پلاستیک افقی است که بر مبنای مکانیزم گیره آن، برای اطمینان از جفت شدن قطعات در موقعیت صحیح خود نیاز به تلاش، زمان و ریسک بالایی داشته و این در حالی است که نیروی جاذبه همواره در آن وجود دارد و موجب جابجا شدن قطعات در سیستم گیره افقی می‌شود.
دستگاه تزریق پلاستیک عمودی با مکانیزم گیره باز و میز چرخان طراحی شده که قابلیت کار با چندین قالب و فرآیند همزمان همانند پیش-تزریق و پسا-تزریق را دارد. نتیجه تولید با چنین دستگاهی عبارت است از نیاز به کار دستی کمتر، بازدهی بیشتر تولید، نرخ تولید بالاتر و کاهش هزینه. یکی دیگر از مهمترین مزیت‌های این دستگاه این است که در محیط کارخانه تولیدی، فضای کمتری را نسبت به دستگاه‌های تزریق افقی اشغال می‌کند.

بعارت ساده‌تر، دستگاه تزریق پلاستیک عمودی راهکاری برای تولید محصولاتی با ویژگی‌های مقاومت بالا، در دسترس بودن مداوم در صنایع الکترونیک، پزشکی، نظامی و سایر صنایع مشابه می‌باشد.

دستگاه‌های تزریق پلاستیک عمودی شرکت ایزومی به سه دسته کلی YV، YC و YH تقسیم می‌شوند که می‌توانند نیروی قفل گیره از ۱۲ تا ۳۵۰ تن را تامین کنند. سری‌های YV، YC و YH دارای چهار حالت استاندارد، میز کشویی یکطرفه، میز کشویی دو طرفه و میز چرخان می‌باشند که با توجه به نوع محصول قابل انتخاب می‌باشند.
سری دستگاه YV نوع متداول‌تر دستگاه‌های تزریق پلاستیک عمودی است که دارای مکانیزم گیره با چهار تایبار و واحد تزریق عمودی می‌باشد.
در سری YC مکانیزم گیره عمودی دستگاه بدون تایبار طراحی شده تا فضای بیشتری را برای کارکرد فرآهم کند، همچنین واحد تزریق در این نوع افقی می‌باشد.
نسخه YH از مجموعه دستگاه‌های تزریق پلاستیک عمودی دارای مکانیزم گیره با چهار تایبار و واحد تزریق افقی بوده که بیشتر برای تولید قطعات سایز بزرگ کاربرد دارد و فضای کاری کمتری را در کارگاه تولیدی اشغال می‌کند.
جهت اطلاع از موجودی و یا قیمت محصول به گزینه ی درخواست آخرین قیمت مراجعه کرده و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمائید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

 
مذاکره با مشتری 
مذاکره با مشتری 
1 دستگاه
 
 

نکو بهینه ماشین - NBM (تهران)

شعار نکو بهینه ماشین : انضباط، صداقت، دقت و سرعت
فعالیت شرکت نکو بهینه ماشین (NBM) در زمینه واردات، فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تزریق پلاستیک و لوازم جانبی از سال 1381 آغاز و در اواخر سال 1382 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران تحت شماره 218761 رسماٌ ثبت گردید.
ما همواره به دنبال شناخت نیاز تولیدکنندگان و فعالان صنعت پلاستیک ، تلاش جهت ارائه سرویس و خدمات بهتر هستیم. در راستای تحقق این هدف، امروز مفتخر به ارائه کلیه خدمات مورد نیاز از قبیل اجرای پروژه های کلید در دست (Turn Key) و تجهیز و اتوماسیون کارخانه توسط تیم مهندسی و خبره شرکت NBM هستیم.
اساس کلیه فعالیت های شرکت بر پایه انضباط، صداقت، دقت و سرعت پایه ریزی شده است. از دیگر نکات مهم نکو بهینه ماشین، پشتیبانی مستمر مشتریان می باشد. این پشتیبانی به گونه ای است که استمرار تولید مشتری از اهم فعالیت های نکو بهینه ماشین بوده و حتی درمواردی قطعات یدکی مورد نیاز، برای تعمیرات از روی دستگاه های نو تأمین شده است.
این رویکرد از باور تولیدی مدیران ارشد نکو بهینه ماشین نشأت گرفته و در تمام سطوح سازمانی شرکت تسری یافته است.
   برای مشاهده‌ وارد شوید یا ثبت‌نام کنید
  برای مشاهده‌ وارد شوید یا ثبت‌نام کنید
   برای مشاهده‌ وارد شوید یا ثبت‌نام کنید
  برای مشاهده‌ وارد شوید یا ثبت‌نام کنید

درخواست قیمت

نوع فایل : PDF,DOC,DOCX,ZIP,RAR,GIF,JPG,PNG
حداكثر حجم : 2 مگابایت

دیدگاه کاربران