دسته بندی کالاها

دربــاره مـا

گروه تولیدی و مهندسی اشتعال اصفهان {پارس} فعالیت خود را ازسال 1363 پس از دریافت موافقت اصولی از وزارت صنایع جهت طراحی و ساخت انواع شیرالات چدنی اغاز نمود و با هدف رشد و ارتقا در صنعت کشور و با بکار گیری دانش و مهارت مهندسان مجرب و به تولید در زمینه شیرالات صنعتی با علامت تجاری ترمو termo به عنوان اولین تولید ککنده در سطح کشور پرداخت . این شرکت در سال 1379 موفق به دریافت نشان کیفیت iso9ool از شرکت RWTUV المان گردید و گامی دیگر در جهت بهبود کیفیت محصولات خود برداشت و توانست بعد از چندی محصولات خود را به خارج از مرز های ایران صادر کرده و سهمی و در جهت خودکفایی مهین عزیزمان داشته باشد .

این گروه با بهره برداری از خطوط ماشین الات CNCریخته گری القایی خط رنگ الکترواستاتیک بخش کنترل کیفی متریال و تست های مربوطه توانسته است بر اساس استاندارد های بین المللی بیش از بیست نوع محصول اعم از شیر سوپایی شیر خودکار صافی های T.Yشکل شیر اصلی بولر شیر سه راهی سماوری شیر زبانه برنجی شیر پروانه ای و... را با علامت تجاری پارس VPS ترمو TERMOتولید کند لازم به ذکر است که این که این گروه با توجه به توانمندی های موجود قادر به توانایی و تولید انواع شیرالات با فشار های کاری متفاوت و متریال های متنوع بر اساس سفارش مشتریان می باشد.
شرکت تولیدی مهندسی اشتعال اصفهان با بالا بردن سطح کیفی خود و دریافت گواهینامه ها و تاییدیه های مختلف از سازمان هایی مانند : شرکت مهندسی و بازرگانی تجهیزات نیرو {ساتکاپ} اداره استاندارد و تحقیقات کرج،سازمان اب و فاضلاب استان ها توانست در جهت طراحی و تولید انواع شیرالات برای مصارف خاص به شرکت هایی از جمله : ذوب اهن اصفهان ، فولاد مبارکه پلی اکرین دی ام تی و شرکت ملی گاز به صورت مسقیم و غیر مسقیم همکاری داشته باشد.
همکاران ما در واحد بازرگانی اماده همکاری و پیگیری درخواست های شما میباشند امید است که با همکاری شما صاحب نظران و دریافت پیشنهادانتان در مسیر بهبودی محصولاتمان قدم بگذاریم

 
 مشاهده بیشتر

فیلم معرفی شرکت

محصولات و خدمات اشتعال اصفهان