دسته بندی کالاها

دربــاره مـا

شرکت پردیس کشت ابزار در سال 1385 تاسیس شد. این شرکت با شعار "تکنولوژی برتر جهان در خدمت کشاورزان ایران" اقدام به تامین ماشینها و ادوات مورد نیاز بخش مکانیزاسیون کشاورزی کشور نمود.
پردیس کشت ابزار از واحدهای ذیل تشکیل شده است:
واحد بازرگانی خارجی
واحد بازاریابی و فروش
واحد خدمات پس از فروش و آموزش
واحد مالی، اداری و حقوقی
هر یک از این واحدها متشکل از نیروی متخصص با سابقه کار مکفی می باشد که با حداکثر توان و علاقه خود مشغول خدمتگزاری به جامعه زحمتکش کشاورزی میهنمان می باشد.
پردیس کشت ابزار در حال حاضر نماینده انحصاری کمپانی های "آسیا" از کشور کره جنوبی (سازنده انواع نشاکارهای برنج و کولتیواتورهای چند منظوره باغی-زراعی)، ووگل نات از کشور اتریش (سازنده انواع دستگاه های خاک ورز و کارنده)، لردا از کشور ایتالیا (سازنده انواع بیلرهای مکعبی و استوانه ای) و نیز HMS از کشور ترکیه (سازنده انواع خطی کارهای غلات) می باشد.
علاوه بر این پردیس کشت ابزار تولید کننده انواع بیلر مکعبی ، موور و ریک در ایران می باشد.
کلیه ماشین ها و ادواتی که توسط این شرکت به بازار عرضه می شوددارای گواهی آزمون از مرکزتوسعه مکانیزاسیون وزارت کشاورزی می باشد.
این شرکت با گستردگی نماینده های فروش و خدمات پس از فروش در کشور، خدمات دستگاهای خود را تضمین می نماید.
همچنین شرکت پردیس کشت ابزار مالک برند CROSS AGRI می باشد که این برند به طور رسمی و حقوقی توسط این شرکت به ثبت رسیده است. برترین ماشین آلات کشاورزی ساخت ایران از قبیل دستگاه های خاک ورزی، کاشت، داشت و برداشت با برند CROSS AGRI توسط این شرکت به سایر کشورها صادر می گردد.

 
 مشاهده بیشتر

محصولات و خدمات پردیس کشت ابزار