دسته بندی کالاها

دربــاره مـا

گروه پژوهشی تولیدی کافیبان با نگاهی نو در بروز رسانی و مدرنیزه کردن تجهیزات نمایش و عرضه محصولات خوراکی مراکز فروش آجیل ، خشکبار و قهوه ، فعالیت خود را آغاز کرد و پس از ثبت محصولات خود و اخذ تاییدیه ها و گواهی نامه های معتبر ، اقدام به عرضه محصولات خود به بازار داخلی نمود.

طراحی و تولید سیلوی محصولات گرانولی و پودری با برند کافیبان برای اولین بار در کشور جهت فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز در صنعت قهوه ، آجیل و خشکبار با هدف رقابت با محصولات مشابه خارجی با ویژگی های خاص تولید و عرضه می گردد.

سیلوی فرآورده های گرانولی و پودری انتخاب مناسبی ست برای نگهداری دانه هایی از قبیل : حبوبات ، آجیل ، خشکبار ، میوه خشک ، بذرها ، دانه قهوه ، شکلات ، بیسکوئیت ها ، پاستیل ، نان های کوچک ، پاستا ، اسمارتیس ، پودر قهوه ، پودر نارگیل ، پودر رنگ و هر آنچه که بخواهید ضمن نمایش محصول ، از کاهش کیفیت آن جلوگیری نمایید و عواملی همچون رطوبت ، دود ، گرد و غبار و جریان هوا – که باعث از دست رفتن عطر و طعم محصول و کاهش کیفیت آن می گردد – را از آن دور سازید.

گروه پژوهشی تولیدی کافی بان برای اولین بار در بهار ۱۳۹۵ در میان رقبای خارجی خود موفق به طراحی و تولید سیلوی مایعات با دامنه گسترده شد و با تولید این محصول از این پس فروشگاه های عرضه مایعات ، روغن ، عسل ، شیره ، سرکه و شربت نیز می توانند محصولات خود را با زیبایی و جذابیت بیشتر و بدون تمامی مشکلات و دردسرهای پیشین ، به شکل لوکس و کاملا بهداشتی به مشتریان خود ارائه کنند.

امتیازات استفاده از ظروف محفظه ای و سربسته کافیبان نسبت به سایر روش ها :
1 : در تمامی روش های عرضه سنتی , آجیل فروشی ها مغز دانه هایی مانند پسته ، بادام ، تخمه و … را به صورت فله و روباز گذاشته اند که صرف نظر از لمس محصول توسط مشتری ، گرد و غبار ، بو و حشرات موذی ، رطوبت و هوای مستقیم مغزدانه ها را مستعد آلوده شدن به قارچ آفلاتوکسین می کند. قارچی سمی و خطرناک که میتواند باعث مرگ شود.
2 : در تمامی روش های سنتی فضای زیادی از فروشگاه شما اشغال می شود و این امر تاثیر منفی زیادی در دید مشتری خواهد داشت.
3 : در تمامی روش های سنتی زیر و رو کردن آجیل نو و کهنه امریست وقت گیر و پر دردسر که باعث آسیب دیدن آجیل و به هم ریختگی فروشگاه می شود. در ظروف کافیبان این مورد کاملا حذف شده است.

 
 مشاهده بیشتر

محصولات و خدمات کافی بان