دسته بندی کالاها

دربــاره مـا

گروه تولیدی بکردانه از سال 1391 اقدام به طراحی و ساخت دستگاه های روغنکشی کلد پرس جهت استحصال روغنهای بکر از انواع دانه های روغنی نموده است. بهره گیری از تیم طراحی و مهندسی مجرب ، استفاده از قطعات با کیفیت و همچنین ارائه خدمات پس از فروش سریع و مطمئن بکردانه را به عنوان یک شریک قابل اطمینان در عرصه تجهیزات غذایی معرفی کرده است . هدف ما در این گروه ارائه دستگاه ها و تجهیزاتی است که هم از نظر طراحی ظاهری و زیبایی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند نظر مشتریانمان را جلب نماید.

استقبال روزافزون مردم از محصولات ارگانیک ، این گروه را بر آن داشته است که با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه و بهره گیری از پرسنل متخصص و صاحب ایده به طراحی و ساخت محصولات جدید در زمینه تولید محصولات غذایی در حضور مشتری اقدام نماید.طراحی و تولید دستگاه های ارده ساز ، کره ساز ، سیستمهای فیلتراسیون فروشگاهی و دستگاه روغنگیری خانگی از جمله محصولاتی هستند که اکنون در سبد محصولات تولیدی شرکت قرار گرفته اند. همچنین طراحی محصولات جدید مبتنی بر فراوری و تولید محصولات ارگانیک و سالم در دستور کار تیم تحقیق و توسعه بکردانه قرار دارد.

این شرکت در سال 1396 به منظور ارتقا سطح کیفی محصولات تولیدی اقدام به پیاده سازی و اخذ استاندارد ایزو 9001 و همچنین استاندارد ایمنی اتحادیه اروپا CE نموده است . هم اکنون به مدد کیفیت بالای محصولات و اخذ استانداردهای بین المللی یکی از شرکت های موفق در زمینه صادرات تجهیزات روغنگیری ، ارده ساز و کره ساز به کشورهای مختلف از جمله عراق ، افغانستان ، گرجستان ، افریقای جنوبی ، ارمنستان و الجزایر بوده ایم.

 
 مشاهده بیشتر