دسته بندی کالاها

دربــاره مـا

شرکت کندو ، با شماره ثبت 4086 در سال ۹۹ و با هدف ساخت تجهیزات هوشمند و خودرو با هدف ارائه محصولات با کیفیت داخلی ، تاسیس شد.
این شرکت در سال ۹۹ اولین محصول خود یعنی گرمکن صندلی خودرو را به بازار عرضه کرد ، در ادامه با این محصول جذاب با طراحی کاملا ایرانی بیشتر آشنا خواهید شد:

گرمکن های صندلی که با هدف سفری لذت بخش تر طراحی شده اند که به شما در رانندگی کمک میکند که احساس آرامش بیشتری داشته باشید و از آن لذت تمام را ببرید .
در گرمکن های صندلی شرکت کندو شما میتوانید به راحتی فشار دادن یک کلید در کمترین از ۶۰ ثانیه گرمای مطلوب خود را دریافت کنید و خود را از سرمای طاقت فرسای زمستان فارغ کنید .
این پدهای گرمکن صندلی به راحتی در زیر "روکش صندلی" شما نصب و کلید آن هم بصورت فابریکی در نقطه مورد نظر شما نصب میشود .
این کلید ۳ حالته به شما ۲ دمای مختلف میدهد که میتوانید از آن در شرایط متفاوت استفاده کنید ، توجه کنید که گرمای بالای آن به شما آسیبی نرساند.😉

توان مصرفی این صندلی در حالت دمای بالا ۴۵ وات و در دمای پایین ۳۳ وات برق مصرف میکند .

برای نصب به راحتی میتوانید آن را به پشت فندکی ماشین وصل کنید با به طور مستقیم از سر باتری برای منبع برق آن استفاده کنید .

توجه کنید که در هر دوحالت درصورت خاموش بودن ماشین بازهم گرمکن صندلی شما میتواند فعال باشد ، حتما قبل از خروج از ماشین از خاموش بودن گرمکن ها اطمینان حاصل کنید .(برای حل این مشکل میتوانید از برق سوییچ استفاده کنید تا با بستن سوییچ برق گرمکن ها قطع شود)
از بابت اتصالات و یا آتش سوزی از بابت اتصالی کردن سیم ها نگرانی نداشته باشید ، در مسیر هر گرمکن صندلی یک فیوز محافظ جریان برق وجود دارد که در صورت وارد شدن جریان برق بالا ، میسوزد.

هوای تابستان را در زمستان هم احساس کنید

 
 مشاهده بیشتر

محصولات و خدمات شرکت کندو