دسته بندی کالاها

دربــاره مـا

شرکت ماشین های تزریق پلاستیک پولاد (سهامی خاص) در سال ۱۳۵۹ توسط آقای مهندس سیروس احمدی بختیاری تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه ساخت دستگاه های تزریق پلاستیک آغاز نمود. پولاد بدون تردید یکی از معتبرترین برندهای ایرانی در زمینه ساخت ماشین های تزریق پلاستیک بوده و تعداد بی شمار ماشین های در حال فعالیت ساخت پولاد در سراسر ایران و حتی برخی از کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای گواه این مدعاست.

شرکت پولاد با ارائه نسل جدید ماشین های خود در دهه هفتاد و کسب گواهینامه ها و استانداردهای ملی وبین المللی گوناگون، گام بزرگی را در جهت بهبود کیفیت وپیشرفت تکنولوژی در صنعت تزریق پلاستیک ایران رقم زده است. در این روند هدفمند، همکاری پولاد با نامداران صنعت پلاستیک از دیگر کشورهای دنیا مانند ایتالیا و کره جنوبی موجب ارتقاء تجارب فنی و مهندسی در مدتی اندک گردید. سرانجام در سال ۱۳۸۸ توانست سری جدید ماشینها را بر اساس استاندارهای جهانی، دانش فنی و تجربه ی کسب شده خود در سه دهه خدمت رسانی را به این طریق، با کاهش قیمت تمام شده و تکمیل سبد محصولات متنوع توام و روانه بازار کند.

این سوابق ارزشمند سبب گردیدند هم اکنون علاوه بر فعالیت شرکت پولاد با بیش از سی سال تجربه موفق در زمینه ساخت و خدمات پس از فروش ماشینهای تزریق پلاستیک و دیگر تجهیزات مربوطه، در سال ۱۳۸۱ مجموعه تولیدی به نام شرکت پولاد پویش را در زمینه تولید انواع پریفرم های بطری PET در اوزان و دهانه های مختلف با بکارگیری دستگاههای تزریق پولاد تاسیس کرده و هم اکنون در حال توسعه آن با دستگاههای پولاد – بورچ می باشد. این شرکت همچنین در سال ۱۳۹۳ به واسطه پیشرفته ترین دستگاهای روز دنیا، خط تولید ظروف بسته بندی با تکنولوژی برچسب گذاری درداخل قالب (IML) با بالاترین کیفیت را راه اندازی نمود.

 
 مشاهده بیشتر

محصولات و خدمات شرکت ماشین های تزریق پلاستیک پولاد