دسته بندی کالاها


دربــاره مـا

شرکت صفه فعالیت خود را از سال 1391 با استقرار در پارک علم و فناوری یزد به‌صورت رسمی آغاز نمود.
هدف از تشکیل این گروه، ارتقای کیفیت فضاهای زندگی از طریق طراحی و تولید عناصر و جزئیات معماری با استفاده از نیازها و تکنولوژی روز بوده است. به همین منظور گروه به مطالعه و بررسی متریال های مختلف و نقاط قوت و ضعف هر یک پرداخت. درنهایت بتن مصلح به الیاف شیشه (GFRC) به‌عنوان متریال مناسب انتخاب گردید. از مزایای بتن GFRC می‌توان به پایداری بالا، خصوصیات مکانیکی ویژه، شکل‌پذیری، کیفیت سطحی و بصری خوب، قیمت مناسب، در دسترس بودن مواد اولیه اصلی (سیمان و سنگدانه) و امکان تولید انبوه اشاره کرد.
ما با تکیه‌بر تجربه چندساله، بهره‌وری از دانش و توان فنی نیروهای جوان خود و استفاده از روش‌های روز دنیا، پس از کسب مجوز فناوری از وزارت علوم، اقدام به تولید محصولات زیر نموده‌ایم:
• انواع پنل های مشبک، قابل‌استفاده در نماهای ساختمانی، فضاهای داخلی، جداره‌ها و فضاهای شهری، نورپردازی و ....
• مبلمان شهری شامل انواع نیمکت، چراغ‌های چمنی، گلدان، زباله‌دان، گریتینگ درخت و ...
لازم به ذکر است فعالیت و توانایی شرکت محدود به موارد فوق نبوده و امکان طراحی و تولید انواع پنل ها و قطعات بتنی مطابق با خواست کارفرما وجود دارد. طراحان و متخصصان حوزه معماری و طراحی شهری می‌توانند جهت تولید عناصر و جزئیات موردنیاز خود با شرکت صفه در تماس باشند.
ما در صفه در تلاشیم و با طراحی خاص و منحصربه‌فرد متناسب با هویت و الگوهای فرهنگی و اصیل ایرانی-اسلامی در کنار خلاقیت و حفظ اصول زیبایی‌شناسی، زیبایی و آرامش را توأمان با کارایی و عملکرد به چهره فضاهای امروز بازگردانیم.

 
 مشاهده بیشتر

محصولات و خدمات شرکت صفه