دسته بندی کالاها


دربــاره مـا

زمینه فعالیت: ساخت و تعمیر قالب کامل مارک و آینه و بازسازی قطعات قالب پرس کاشی

شرکت قالب‌سازی آرین صنعت کویر اردکان (سهامی خاص) باهدف تأمین نیازهای صنعت کاشی و سرامیک در اوایل سال 1389 در استان یزد، شهرستان اردکان پایه‌گذاری شد. با توجه به اینکه ساخت و تعمیر قالب‌های کاشی در صنعت کاشی و سرامیک یکی از موارد حائز اهمیت است لذا تأمین این خدمات در دستور کار این شرکت قرار گرفت. ساخت و تعمیر قالب‌های کاشی در ایران برای هر شرکت کاشی یک نیاز واقعی می‌باشد که باید با توجه به نیازهای این شرکت‌ها قالب‌ها از کیفیت خوبی برخوردار باشد. خدماتی که هم‌اکنون توسط این شرکت ارائه می‌گردد دارای کیفیتی منطبق با استانداردهای اروپایی بوده و تعداد زیادی از کارخانجات کاشی و سرامیک در ایران از این خدمات بهره می‌برند. از موارد دیگر که در تأمین این خدمات لحاظ گردیده است قیمت قابل‌رقابت در داخل کشور با حفظ کیفیت ذکرشده فوق می‌باشد. تحقیقاتی که در خصوص بیشترین بهره‌وری از این خدمات لحاظ گردیده است توسط کارشناسان این شرکت در عرصه صنعت صورت گرفته به مصرف‌کنندگان این اطمینان را خواهد داد که استفاده از این نوع خدمات در این صنعت باعث کاهش هزینه‌های تولیدشده و موجب صرفه‌جویی می‌گردد. با تکیه‌بر تجارب این شرکت شما درواقع از خدمات باکیفیت بالا و قیمت پایین بهره‌مند خواهید شد. ما به شما توصیه می‌کنیم حداقل یک‌بار از خدمات ما استفاده کنید چون قطعاً مشتری ما خواهید شد.

خدمات و سرویس‌های این شرکت:
1. تعمیر و ساخت انواع پانچ‌های مارک و آینه با پوشش زرینی در سایزهای مختلف
2. تعمیر و ساخت انواع پانچ‌های ایزو استاتیک برای اولین بار در ایران
3. تعمیر و ساخت انواع قالب‌های کامل صنعت کاشی و سرامیک
4. تأمین انواع قطعات یدکی قالب‌های کاشی و سرامیک
5. سنگ‌کاری قطعات فلزی تا طول 3 متر
6. طراحی و ساخت انواع قالب‌های رستیک
7. حل سریع مشکلات فنی و کیفی قالب

لیست ماشین‌آلات:
1. دستگاه سنگ مغناطیس در طول 4 متر و ارتفاع 20/1 به تعداد
2. دستگاه سنگ مغناطیس به تعداد
3. دستگاه CNC فرز 2
4. فرز
5. پرس میز 1.5*1.5
6. سنوپلاست
7. وکیوم و گرمکن
تکنولوژی های به کارگرفته شده در شرکت

تکنولوژیalloy liner
در تکنولوژی جدید alloy liner به جای استفاده از آلیاژ spk از نوع خاصی آلیاژ کربن استفاده میشود که مزیت فراوانی نسبت به لاینر های قدیمی داشته که میتوان به افزایش تعداد ضربات کارکرد تا 3000000 ضربه که حدود 5 برابر قالب های قدیمی است اشاره کرد.
مضاف بر اینکه این امر موجب صرفه جویی در هزینه های تولید و همچنین ارتقا راندمان بالا در صنعت قالب سازی و تولید کاشی و سرامیک مرغوب را به ارمغان خواهد آورد.

 
 مشاهده بیشتر

محصولات و خدمات قالبسازی آرین صنعت اردکان