دسته بندی کالاها

دربــاره مـا

شرکت ابتکار هاشمی(شرکت ابتکار بروجن-نام اسبق) در سال 1362 فعالیت خود را در زمینه تولید ادوات کشاورزی و سایر دنباله بندهای تراکتور شروع و با هدف افزایش کیفیت و جلب رضایت مشتری فعالیت خود را در این راستا ادامه داده است.با گذشت زمان و توسعه روز افزون تکنولوژی ماشین آلات و همچنین ضرورت نیاز کشاورزان به ادوات و ماشین آلاتی با مشخصاتی برجسته نسبت به گذشته از جمله کیفیت برتر ،نیاز به صرف زمان ،هزینه و نیروی یدی کمتر در امر تولید ،از سال 1378 این واحد با استخدام و همکاری نیروی کار مجرب و آموزش دیده در رشته مهندسی ماشین آلات کشاورزی در راستای تولید و ارائه ماشین آلاتی با مشخصات مذکور جهت کشاورزان عزیز و همچنین مسئولین کنترل کیفی با هدف کنترل لحظه به لحظه خطوط تولید و افزایش کیفیت تولید محصولات تولیدی گامی عظیم برداشته است. شرکت ابتکار هاشمی مفتخر است محصولات تولیدی خود را به کشورهای افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، آذربایجان، عراق و سودان صادر می نماید.
* از جمله افتخارات این واحد تولیدی که موجب رشد روز افزون گردیده موارد زیر قابل ذکر می باشد:
- کسب مقام صنعتگر نمونه در سال 1380 و 1381
- کسب گواهی تست و آننزمون (استاندارد)ادوات و ماشین آلات کشاورزی مربوط به ادوات تولیدی خود (خرمنکوب بوجاری و تریلر) از مرکز آزمون ماشینها و ادوات کشاورزی ایران در سال 1383
- عضویت سامک(انجمن صنفی سازندگان و ادوات کشاورزی)در سال 1382 و حضور فعال در عرصه تولید با انگیزه تحولی نو
- در این راستا مدیر عامل و همچنین پرسنل این واحد تولیدی با گذراندن دوره های مدیریت در کشور انگلیس و استرالیا سعی بر آن داشته تا با تحولی نو در امر مدیریت کارخانه گامی مهم به سوی اهداف بلند مدت خود (تولید محصولی با کیفیت ملی و حتی بین المللی) بردارند.
همچنین شایان ذکر است این واحد تولیدی زمینه اشتغال زدایی برای بیش از 40 نفر نیروی کار جوان و فعال جامعه را فراهم نموده است.
* امید است با توکل برایزد و تلاش و کوشش شبانه روزی مسئولین این واحد بتوانیم حضوری موثر و مفید در عرصه تولید ادوات و ماشین آلات کشاورزی داشته باشیم

 
 مشاهده بیشتر

محصولات و خدمات ابتکار هاشمی