دسته بندی کالاها

 

حریم خصوصی

تاریخ آخرین نسخه:1397/08/23


حریم خصوصی در بی تو وال
 1. یکی از مهم‌ترین موارد برای تمامی افرادی که اطلاعات خود را بر روی وب‌سایت قرار می‌دهند حفظ حریم خصوصی آن‌ها است. B2Wall متعهد می‏‌شود در حد توان خود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فنّاوری موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. درواقع با استفاده از سایت B2Wall، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات B2Wall، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط B2Wall جزئی از اموال B2Wall محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار B2Wall است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای B2Wall محفوظ می‏‌دارد. B2Wall اقداماتی را صورت داده است تا فقط اطلاعاتی ازجمله ثبت‌نام شما برای خدمات ما و حفاظت از حساب شما لازم است دریافت گردد. این اطلاعات شامل نام و علامت تجاری، آدرس، شماره تلفن، شماره فکس، پست الکترونیک، شماره‌حساب، جنسیت، تاریخ و یا سال تولد، توضیحات، لیست محصولات، حوزه کاری و تخصص، مجوزات، جوایز و غیره (اطلاعات ثبت‌نام) می‌باشد که ممکن است در زمان ثبت‌نام کاربر بر روی وب‌سایت دریافت گردد.

 2. B2Wall اطلاعات مرتبط با کاربران خود را در هنگام حضور در نمایشگاه‌های تجاری، رویدادهای صنعتی و سایر موارد، جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل: نام کاربری، نشانی، شماره تلفن، شماره فکس و آدرس ایمیل (اطلاعات رویداد) می‌شود.

 3. B2Wall فعالیت‌های مرتبط با خرید و مرور وب‌سایت توسط کاربران را ضبط و نگهداری می‌نماید. این اطلاعات شامل: آدرس آی پی، الگوی مرور و الگوی رفتاری خریدار و فروشنده می‌باشد. همچنین اطلاعات آماری و بازدیدکنندگان وب‌سایت شامل: آدرس آی پی، نرم‌افزار مرورگر، سیستم‌عامل، مستندات نرم‌افزار و سخت‌افزار، صفحات بازدید شده، تعداد دوره‌ها و بازدیدکنندگان ویژه (اطلاعات مرور وب‌سایت) می‌شود.

 4. کلیه اطلاعات مرتبط با ثبت‌نام، حساب، فعالیت‌ها، رویداد و مرور وب‌سایت مربوط به شرکت‌های تجاری می‌شود و همگی اطلاعات تجاری نامیده می‌شود. تا جایی که این اطلاعات دربردارنده اطلاعات قابل‌تشخیص شخصی افراد حقیقی شود، اطلاعات شخصی نامیده می‌شوند.

 5. تمامی کاربران B2Wall باید تمامی اطلاعات ضروری تجاری و شخصی خود (به شرح مقرر در زمان اخذ اطلاعات) را به B2Wall ارائه نمایند در صورت عدم ارائه B2Wall حق این را دارد تا فرایند ثبت‌نام یا ارائه کالاها و خدمات خود به کاربر را لغو گرداند.

 6. کاربران B2Wall لازم به ذکر است که حتماً باید از دسترسی و محرمانه بودن اطلاعات وردی خود توسط شخص ثالثی اطمینان حاصل فرمایید. همچنین فقط کاربران مجاز از اطلاعات کاربری شما (نام کاربری و پسورد و ایمیل و امثالهم) استفاده نمایند.

 7. اگر از هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات کاربری خود باخبر شدید، فوراً با پشتیبانی B2Wall تماس حاصل فرمایید تا اقدامات لازم توسط گروه پشتیبانی صورت گیرد.

 8. در صورت استفاده از هر یک از خدمات B2Wall، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. در صورت نقض تعهدات محرمانگی توسط شما، امکان استفاده غیرمجاز اشخاص ثالث در دوران عضویت شما میسر می‌گردد که مسئولیت کلیه خسارات ناشی از این نقض تعهد به عهده شما خواهد بود. این تعهد بعد از خاتمه عضویت یا خاتمه این شرایط و مقررات و امثالهم پابرجا خواهد بود.

 9. در صورت ارائه هرگونه اطلاعات شخصی خود بر روی B2Wall: ما مجاز خواهیم بود که برای اهداف ذیل اقدام به دریافت و جمع‌آوری، نگهداری و استفاده از آن اطلاعات شخصی نماییم:

  الف) تشخیص هویت شما؛

  ب) احراز صلاحیت شما برای ثبت شما به‌عنوان کاربر / عضو وب‌سایت؛

  ج) پردازش ثبت‌نام شما به‌عنوان کاربر، ارائه اطلاعات کاربری برای ورود به وب‌سایت و نگهداری و مدیریت ثبت‌نام شما؛

  د) ارائه خدمات پشتیبانی و سایر خدمات به شما و پاسخ گوئی به استعلامات، نظرات، شکایات و اختلافات شما؛

  هـ) تسهیل ارتباط بین خریداران و فروشندگان در وب‌سایت؛

  و) انجام تحقیق و جستجو و تحلیل آماری به‌منظور ارتقاء و بهبود محتوا و ساختار وب‌سایت، بهبود عرضه محصولات و خدمات برای مقاصد ارتقاء و بازاریابی؛

  ز) B2Wall ممکن است از نام، شماره تلفن، نشانی محل سکونت، آدرس پست الکترونیکی و شماره فکس شما (اطلاعات بازاریابی) برای ارائه اخطاریه‌ها، مطالعات، اعلامیه محصولات، مکاتبات و سایر موارد بازاریابی در رابطه با کالاها و خدمات شما بر روی وب‌سایت استفاده نماید؛

  ح) چنانچه شما به‌صورت داوطلبانه هرگونه اطلاعاتی را به B2Wall ارائه نمایید تا از طریق ابزارهای انتشار بدون محدودیت شامل پروفایل شرکت، کاتالوگ محصولات، راهنمایی‌های بازرگانی و هرگونه تالارهای گفتگو بر روی وب‌سایت منتشر گردد، رضایت خود را برای انتشار آن اطلاعات (اطلاعات داوطلبانه) بر روی وب‌سایت اعلام نموده‌اید؛

  ط) افشای اطلاعات برای هر یک از مقاصد فوق یا حسب نیاز قانون یا در خصوص هرگونه شکایت یا دعوی بالقوه علیه B2Wall.

 10. شما همچنین توافق می‌نمایید که ما ممکن است (در داخل و یا در خارج ایران) اطلاعات شخصی شما را در اختیار ارائه‌دهندگان خدمات خود برای کمک به ارائه خدمات به شما (بدون محدودیت شامل ورود اطلاعات، مدیریت پایگاه داده‌ها، ارتقاء، اعلامیه محصولات و خدمات، خدمات تحویل، خدمات تعویق پرداخت و تأیید عضویت و خدمات بررسی و ممیزی کاربران) قرار دهیم. این ارائه‌دهنده خدمات تحت تعهد محرمانگی به ما بوده و تنها مجاز به استفاده از اطلاعات شخصی شما در رابطه با اهداف فوق‌الذکر هستند نه استفاده برای مقاصد شخصی (من‌جمله بازاریابی مستقیم).

 11. همچنین ممکن است به‌منظور اهداف مندرج در بالا، اطلاعات شخصی شما را (در داخل و یا در خارج ایران) در اختیار شرکت‌های مرتبط با B2Wall (مجموعه‌ای از شرکت‌ها که بازارهای آنلاین، موبایلی و همچنین خدمات کلاود را در تجارت‌های بازرگان به مشتری و یا بازرگان ارائه می‌نمایند) بگذاریم و یا آن اطلاعات را به آن‌ها منتقل نماییم.

 12. هر زمان لازم باشد ممکن است اطلاعات شخصی شما را (در داخل و یا در خارج ایران) برای مقاصد مندرج در فوق در اختیار مشاوران حرفه‌ای، نهادهای اجرای احکام، نهادها و واسطه‌های پرداخت، بیمه‌گذاران، سازمان‌های دولتی و قانون‌گذاری و غیره قرار دهیم یا آن اطلاعات را به آن‌ها منتقل نماییم.

 13. هرگونه اطلاعات شخصی ارائه‌شده کاربران توسط ما نگهداری خواهد شد و توسط کارمندان و ارائه‌کنندگان خدمات ما برای یا در رابطه با هر یک از مقاصد فوق قابل‌دسترسی خواهد بود.

 14. کلیه اطلاعات داوطلبانه ممکن است به‌طور عمومی بر روی وب‌سایت موجود و بنابراین توسط هر کاربر اینترنتی قابل‌دسترس باشد. هرگونه اطلاعات داوطلبانه که به ما ارائه می‌نمایید تبدیل به اطلاعات عمومی خواهند شد و شما کلیه حقوق مالکانه خود (بدون محدودیت شامل، حق محرمانگی و کپی‌رایت) را در خصوص این اطلاعات از خود سلب می‌نمایید. زمانی که اطلاعات شخصی یا ملکی خود را در زمره اطلاعات داوطلبانه قرار و به ما ارائه می‌دهید باید به موارد فوق نیز توجه داشته باشید.

 15. ما ممکن است اطلاعات حساب کاربری شما را در اختیار بانک‌ها یا خریداران قرار دهیم تا آن‌ها را قادر به تکمیل معاملات شما بر روی وب‌سایت نماییم.

 16. B2Wall متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فنّاوری موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. بااین‌وجود تضمینی وجود ندارد که این فنّاوری‌ها یا رویه‌ها، ریسک سرقت، از بین رفتن و یا سوءاستفاده را از بین ببرد.

 17. ما ممکن است اطلاعات آماری را جهت بالا بردن سطح تعاملی و رتبه بندی های مختلف تجاری در اختیار اشخاص ثالث قرار دهیم.

 18. ما ارتباطاتی را با سایر اشخاص و وب‌سایت‌ها ایجاد نموده‌ایم تا کالاها و خدماتی را که عرضه نمی‌کنیم را برای شما فراهم نماییم. ما دسترسی شما را به این اشخاص و وب‌سایت‌ها با استفاده از لینک فعال بر روی وب‌سایت فراهم خواهیم نمود. در برخی موارد، ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات شخصی خود را برای ثبت کاربری یا مطالبه کالاها و خدمات ارائه‌شده توسط این سایت‌های ثالث یا هم-برند ارائه نمایید. این سیاست‌های حریم خصوصی به این سایت‌های ثالث یا هم-برند اعمال نمی‌شود. سیاست‌های حریم خصوصی آن‌ها ممکن است با سیاست‌های ما متفاوت باشد و ما هیچ کنترلی بر روی اطلاعاتی که به آن اشخاص ثالث ارائه می‌نمایید نداشته باشیم. شما باید سیاست‌های حریم خصوصی آن سایت‌های ثالث و هم برند را قبل از پذیرش هرگونه پیشنهاد، محصول یا خدمات آن‌ها موردمطالعه قرار دهید.