دسته بندی کالاها
 
 

آشکارساز گاز ALGORITHM-TG3

پارساتجارت (سهامی خاص)
ایران, یزد
 
 
 
  • درباره محصول
  • جزئیات محصول
  • اطلاعات شرکت

آشکار ساز مدل ALGORITHM-TG3 امکان تشخیص گازهای سمی، قابل احتراق و اکسیژن را در محیط های پرخطر مانند پالایشگاه ها،جایگاه های CNG، معادن و … فراهم می­کند. پروتکل های ارتباطی چند گانه که در این ترنسمیتر در نظر گرفته شده قابلیت عملکرد یکپارچه دستگاه با سیستم های جدید یا سیستم های موجود را فراهم می سازد.همچنین ارتباط دیجیتالی بدون وقفه بین سنسور و ترنسمیتر پایداری، دقت و سرعت در پاسخگویی را فراهم می سازد. این دتکتور اکنون برای تست در محیط های پایلوت قابل بهره برداری است و بزودی پس از کسب تأییدیه ها ی لازم روانه بازار خواهد شد تا پاسخگوی نیاز کشور در این بخش باشد.

امکانات آشکارساز گاز ALGORITHM-TG3:
ارتباط شبکه RS-485 Modbus
پروتکل HART
خروجی انالوگ 4-20 میلی آمپر (SINK OR SOURCE)
دارای سه خروجی رله و قابل برنامه ریزی
قابلیت انطباق با سنسورهای شیمیایی، کاتالیستی و IR
محدوده وسیع ولتاژ جهت ثبات و سازگاری بالا

 
 
 
 
 
 

پارساتجارت (یزد)

گروه تخصصی تحقیق و توسعه پارسا تجارت از سال 1392با دارا بودن سابقه ای 10 ساله با درک ضرورت بومی سازی ساخت تجهیزات ابزار دقیق و نقش آن در توسعه و خودکفائی صنایع نفت و گاز کشور، مأموریت خود را طراحی، توسعه و ساخت تجهیزات ابزاردقیق در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با هدف پیشرفت و خودکفائی این صنعت در کشور بنا نهاد.

این تیم تخصصی اولین پروژه ی خود را طراحی و تولید برد کنترل دیسپنسر با نگاه ورود فناوری اطلاعات به صنعت CNG تعریف نمود. اولین نمونه ی محصول در سال 1395 جهت نصب پایلوت و طرح در کمیته ی خودکفائی شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران آماده گردید.
در سال 1396 همزمان با استقرار شرکت پارسا تجارت در پارک علم و فناوری یزد و دانش بنیان شدن شرکت، این محصول موفق به اخذ مجوز از شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران و آماده ی ورود به بازار گردید.
ارائه ی راهکار هوشمند سازی جایگاه های CNG و طراحی و بومی سازی آشکارساز شعله و گاز نیز از دیگر دستاوردهای این شرکت دانش بنیان می باشد.
   برای مشاهده ی اطلاعات وارد شوید یا ثبت‌نام کنید
  برای مشاهده ی اطلاعات وارد شوید یا ثبت‌نام کنید
   برای مشاهده ی اطلاعات وارد شوید یا ثبت‌نام کنید
  برای مشاهده ی اطلاعات وارد شوید یا ثبت‌نام کنید

درخواست قیمت

نوع فایل : PDF,DOC,DOCX,ZIP,RAR,GIF,JPG,PNG
حداكثر حجم : 2 مگابایت

دیدگاه کاربران